Infrasauna HansCraft ITALIA

Infrasauna ITALIA pro jednu až dvě osoby je vyrobena z kvalitního vyzrálého dřeva kanadské jedle. Pro jednu osobu je velmi prostorná, má velmi příjemný vzhled, charakteristickou vůni a jednoduchý design infrasauny, který dokresluje i velká prosklená část na čelní části infrasauny. Na infrasauně ITALIA je použito dřevo s životností přes 300let, dostatek času pro Vaši jistotu prvotřídní kvality zpracování. Druhým názvem pro toto infrasaunové dřevo, zejména v Kanadě, je Hemlock – vyniká minimálním množstvím suků a minimální kazovostí bez výskytu smůly, tedy nepocítíte žádný intenzivní zápach, pouze příjemnou dřevnatou vůni.

Hlavní součástí infrasauny jsou výkonné karbonové infračervené zářiče pracující s napětím 230V a příkonem 1340W. Infrasaunu můžete tedy snadno zapojit do elektrické sítě, která je v každé standardní domácnosti. Nic více pro instalaci nepotřebujete.  Je to samozřejmě závislé i na okolních faktorech, mezi které patří četnost otevírání dveří infrasauny nebo teplota pokoje, kde je infrasauna umístěna.

Infrasauna obsahuje pokročilý ovládací panel s AUX portem, nastavením teploty a FM rádiem, kde můžete poslouchat Vaší oblíbenou stanici. V infrasaunách HANSCRAFT nepoužíváme za žádných okolností autorádia, které jsou levnou náhražkou kvalitních ovladačů. S naším ovladačem infrasauny ITALIA nastavujete i časovanou délku pobytu v sauně nebo vypínáte/zapínáte osvětlení infrasauny.

Cena: 17 017 Kč bez DPH

PARAMETRY A VYBAVENÍ

- Interiér z kanadského jedlovce
- Exteriér z kanadského jedlovce
- 4 x karbonové infrazářiče
- Výkon infrazářičů 1340 W
- Čtecí lampa
- Ionizátor
- 6mm čiré temperované sklo
- SAUNA AUDIO systém – AUX, USB, Mp3

 Velikost: 1000 x 900 x 1900 mm

 

HLAVNÍ VÝHODY

- Tepelné záření infrazářičů je rovnoměrné a bezpečné
- Levný provoz
- Velmi rychlé prohřátí lidského těla – prostřenictvím patentovaných infrazářičů sauny
- Nejvyšší bezpečnost – maximální teplota panelů je 85°C

ÚDRŹBA

Infrasauna ITALIA nevyžaduje příliš mnoho péče. V případě potřeby ji můžete otřít čistým, ve vodě namočeným hadříkem. Nepoužívejte čistící chemické prostředky, jejich výpary mohou mít během pobytu v sauně neblahý vliv na vaše zdraví. Doporučujeme používat saunu s přestávkami, po dobu nepřesahující 60 minut.

 

Ke stažení:

 

Inonizer

 

 

  

 

Janečka & Vlk
Halenkovice 522
763 63 Halenkovice
okres Zlín

mobil:   603 274 011, 736 649 391
janeckavlk@volny.cz