Infrasauna HansCraft CONSTANCE

Infrasauna Constance pro dvě osoby je vyrobena ze dřeva kanadského jedlovce. Má tedy přírodní vzhled a velmi elegantní design. Čelní sklo infrasauny je děleno na jednu pevnou – menší část, a na dveřní část, přičemž poskytují dostatek prostoru a opticky infrasaunu zvětšují. Použité dřevo na infrasaunu patří k nejkvalitnějším a nejvhodnějším k saunování. Materiálu dřeva infrasauny Constance se také říká Hemlock – kanadská jedle, a ten se vyznačuje velmi nízkou kazovostí, sukovostí nebo obsahem smůly, což zaručuje zaručený odpočinek bez jakéhokoli nepříjemného zápachu.

Hlavní součástí infrasauny jsou výkonné karbonové infračervené zářiče pracující s napětím 230V a příkonem 1820W. Infrasaunu můžete tedy snadno zapojit do elektrické sítě, která je v každé standardní domácnosti. Nic více pro instalaci nepotřebujete. 

Infrasauna obsahuje pokročilý ovládací panel s AUX portem, nastavením teploty a FM rádiem, kde můžete poslouchat Vaší oblíbenou stanici. V infrasaunách HANSCRAFT nepoužíváme za žádných okolností autorádia, které jsou levnou náhražkou kvalitních ovladačů. Ovladačem infrasauny nastavujete i časovanou délku pobytu v sauně nebo vypínáte/zapínáte osvětlení infrasauny.

Cena: 17 182 Kč bez DPH

PARAMETRY A VYBAVENÍ

- Interiér z kanadského jedlovce
- Exteriér z kanadského jedlovce
- 5 x karbonové infrazářiče
- Výkon infrazářičů 1820 W
 ( 380 x 2 + 380 x 2 + 300 x 1 )
- Čtecí lampa
- Ionizátor
- 6mm čiré temperované sklo
- SAUNA AUDIO systém – AUX, USB, Mp3

 Velikost: 1200 x 1050 x 1900 mm

 

HLAVNÍ VÝHODY

- Rovnoměrný účinek a rozložení tepelného záření
- Energetická úspora a levný provoz
- Rychlé prohřátí organismu díky akurátní vlnové délce infrazáření
- Vysoká bezpečnost, panely jsou velké a teplo je rozloženo

ÚDRŹBA

Infrasauna CONSTANCE nevyžaduje příliš mnoho péče. V případě potřeby ji můžete otřít čistým, ve vodě namočeným hadříkem. Nepoužívejte čistící chemické prostředky, jejich výpary mohou mít během pobytu v sauně neblahý vliv na vaše zdraví. Doporučujeme používat saunu s přestávkami, po dobu nepřesahující 60 minut.

 

Ke stažení:

 


Inonizer

 

  

 

Janečka & Vlk
Halenkovice 522
763 63 Halenkovice
okres Zlín

mobil:   603 274 011, 736 649 391
janeckavlk@volny.cz